Prihlásiť sa | Vytvoriť účet

Novinky

Ako sme Vás už informovali , dňa 27.2.2016 sa konalo v Martinskom klube sústredenie WHDistov, kde nás aj bola pozrieť televízía Turiec. Výsledkom bola reportáž ktorú si môžete pozrieť na tomto odkaze!!! Reportáž začína od 16 minúty.

Dňa 27.2.2016 sa konalo sústredenie WHDistov v Martine. Súčasťou seminara boli tréningy a páskovanie pod vedením majstrov Jana Dzuriša a Mareka Ďuranu. Ako bonus uverejňujeme video pre nás, ktoré pripravil Branislav Bumbala.

Ku koncu januara 2016 sa konala pri hrobe Veľmajstra Hana, pripomienka jeho umrtia. Je to už 6 rokov čo nás veľmajster opustil, ale zaroveň aj zostal v našich srdciach.

Dňa 5.12.2015 sa cvičenci WHD klubu v Martine zúčastnili 3. Ročníka turnaja v BJJ s názvom Kids Storm. Podarilo sa im dosiahnuť nasledujúce umiestnenia:
Michaela Kopanicová - 2.miesto,Bruno Bernát - 3.miesto,Viktória Buzáková - 3.miesto, Jakub Ďurana - 3.miesto.

Dňa 28.11.2015 sa konalo v Martine sústredenie, súčasťou ktorého bolo aj paskovanie cvičencov pred paskovaciou komisiou. Výsledky páskovania sú nasledovné :Nicolas Čadecký - White Belt Dul, Alexandra Šotníková - White Belt Dul, Ivo Muríň - Yellow Belt, Michaela Kopanicová - Yellow Belt Set, Viktória Buzáková - Yellow Belt Set,Milan Kopanica - Hyung Hwa Set. Všetkým paskujucim gratulujeme.

Dňa 7.11.2015 sa zúčastnili WHDisti na vystúpení v OC Tulip v Martine. Tu je kúsok vystúpenia, na ktorom sa zúčastnili Milan Kopanica, Michaela Kopanicová, Miroslava Ďuranova, Viki Buzáková, Matej Majzlik a Jakub Filip Ďurana.

Tak ako každý rok, aj tento sa konalo letné sústredenie WHDistou na Žilinskom Dojangu. Už tradične pod názvom SummerCamp 2015. Výnimkou tento rok bolo, že sa k nám pridali aj WHDisti z Európy a mali sme spoločný festival, ktorý sa už organizoval celkovo po 9 krát.

Dňa 9.5.2015 sa zúčastnili 3.ročnika turnaja v BJJ z názvom SAI STORM aj naši 6-ti WHD bojovníci. Dvaja získali 1. miesto, jedna 2. a dvaja 3. miesto. Blahoželame.

V dňoch od 2.5. a 3.5. 2015 sa konala na ZŠ Alexandra Dubčeka, pod organizátorským vedením majstra Mareka Ďuranu, akcia pod názvom 1. ročník otvoreného semináru WHD v Martine. Akciu medialne podporili lokálne televízie ako aj noviny a zúčastniť sa jej mohol každý s chuťou si zacvičiť.

Na základe práce, majstra Mareka Ďuranu z Martinského klubu, mohol vzniknúť aj tento nasledujúci článok v Turčianskych novinách MY. Ďakujeme.

® Copyright 2013